Firma H&M Proinwest Sp. z o.o.  istnieje od początku 2002 r., ale nasi pracownicy personalnie z firmą Raychem i kolejno z firmą Tyco Electronics i obecnie Commscope są związani od 1989r.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i autoryzowanym dystrybutorem materiałów, narzędzi i urządzeń firmy Commscope, służących do budowy infrastruktury telekomunikacyjnej i teleinformatycznej.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjną z dużym doświadczeniem zawodowym. Firma nasza poza dystrybucją towarów zajmuje się doradztwem technicznym i konfiguracją konkretnych rozwiązań technicznych. Prowadzimy szkolenia w zakresie technicznych zastosowań, praktycznego montażu i doradztwa dotyczącego wykorzystania proponowanych przez nas technologii, do konkretnych rozwiązań naszych klientów.

 

Naszym głównym kontrahentem jest firma Commscope - ogólnoświatowy potentat w produkcji wysoko zaawansowanych wyrobów stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.

więcej

 

Firma H&M Proinwest Sp. z o.o.  istnieje od początku 2002 r., ale nasi pracownicy personalnie z firmą Raychem i kolejno z firmą Tyco Electronics i obecnie Commscope są związani od 1989r.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i autoryzowanym dystrybutorem materiałów, narzędzi i urządzeń firmy Commscope, służących do budowy infrastruktury telekomunikacyjnej i teleinformatycznej.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjną z dużym doświadczeniem zawodowym. Firma nasza poza dystrybucją towarów zajmuje się doradztwem technicznym i konfiguracją konkretnych rozwiązań technicznych. Prowadzimy szkolenia w zakresie technicznych zastosowań, praktycznego montażu i doradztwa dotyczącego wykorzystania proponowanych przez nas technologii, do konkretnych rozwiązań naszych klientów.

 

Naszym głównym kontrahentem jest firma Commscope - ogólnoświatowy potentat w produkcji wysoko zaawansowanych wyrobów stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.

więcej

09.03.2016
Nowości

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami na naszej stronie:

TENIO Światłowodowa osłona złączowa z żelowym uszczelnieniem portów kablowych

FACT System przełącznic światłowodowych

FIST-EDSA Światłowodowa osłona złączowa z żelowym uszczelnieniem 48 abonenckich portów kablowych, do aplikacji FTTH

DLX System światłowodowych złączy wzmocnionych (hardened connectivity) do sieci FTTX

 

więcej

Wyprzedaże

Patchordy i Pigtaile

 

Patchcord SM 4m SC/APC-SC/APC 9/125 µm wg ITU-T G.652, pokrycie półścisłe, średnica 1,8 mm                13,40 zł/szt. netto

Patchcord SM 5m SC/APC-SC/APC 9/125 µm wg ITU-T G.652, pokrycie półścisłe, średnica 2,4 mm                14,50 zł/szt. netto

Patchcord SM 10m SC/APC-SC/APC 9/125 µm wg ITU-T G.652, pokrycie półścisłe, średnica 2,4 mm              17,50 zł/szt. netto

Patchcord SM 15m SC/APC-SC/APC 9/125 µm wg ITU-T G.652, pokrycie półścisłe, średnica 2,4 mm              20,60 zł/szt. netto

Patchcord SM 25m E2000/APC-E2000/APC 9/125 µm wg ITU-T G.652, pokrycie półścisłe, średnica 2,4 mm    65,70 zł/szt. netto       

Pigtail SM 7m SC/APC 9/125 µm wg ITU-T G.652, pokrycie półścisłe, średnica 2,4 mm                                        10,10 zł/szt. netto


SZAFA 19" 42U 600x600

 

 Wyposażenie :

-Trzy półki o głębokości 35 cm

-Termowentylatory

- Drzwi przeszklone

- Na kółkach

- Otwierane boki

 

Cena 950 zł Netto


 SZAFA 19" 42U 600x600

 

 Wyposażenie :

- Drzwi przeszklone

Cena 900 zł netto


SZAFA 19" 42U 600x800

 

 Wyposażenie :

-Trzy półki 

-Termowentylatory

- Drzwi przeszklone

- Na kółkach

- Otwierane boki

Cena 950 zł netto


RPBS - ARKUSZE TERMOKURCZLIWE DO BLOKOWANIA POWIETRZA

W SIECIACH CIŚNIENIOWYCH KABLI TELEKOMUNIKACYJNYCH

 

KABLE JEDNOPOWŁOKOWE

RPBS-C-I- 25/15-100                4,00 EUR/szt. netto

- Arkusz 45/15-430

RPBS-C-I- 50/25-150                4,00 EUR/szt. netto

- Arkusz 65/20-500

RPBS-C-I- 70/50-200                5,00 EUR/szt. netto

- Arkusz 95/30-550

RPBS-C-I- 100/70-250              5,00 EUR/szt. netto

- Arkusz 125/40-600

 

Cena promocyjna do wyczerpania zapasów(cena nie uwzględnia transportu).

Ceny są przeliczane na zł wg średniego kursu NBP z dnia wystawienia faktury. 


TERMOKURCZLIWE RĘKAWY NAPRAWCZE DO OCHRONY OŁOWIANYCH ZŁĄCZY TELEKOMUNIKACYJNYCH

 

 

RTSM-100/25-1200-PO             17,50 EUR/szt. netto

RTSM-100/25-900-PO               14,00 EUR/szt. netto

RTSM-125/30-1200-PO             18,50 EUR/szt. netto

RTSM-125/30-900-PO               14,50 EUR/szt. netto

RTSM-164/42-1200-PO             23,00 EUR/szt. netto

RTSM-164/42-900                     18,00 EUR/szt. netto

 

Cena promocyjna do wyczerpania zapasów(cena nie uwzględnia transportu).

Ceny są przeliczane na zł wg średniego kursu NBP z dnia wystawienia faktury.  


OSŁONY ZŁĄCZOWE DO SIECI MIEDZIANYCH UTRZYMYWANYCH POD CIŚNIENIEM

 

XAGA-1000-122/38-500A340            56,00 EUR/szt. netto

XAGA-1000-92/30-350A340              44,50 EUR/szt. netto

XAGA-1000-92/30-500A340              50,50 EUR/szt. netto

 

Cena promocyjna do wyczerpania zapasów(cena nie uwzględnia transportu).

Ceny są przeliczane na zł wg średniego kursu NBP z dnia wystawienia faktury. 


MEDIAKONWERTERY

 

Mediakonwerter 10/100 S.C.,SM, 60 km – 118,50 zł/szt. netto

Mediakonwerter 10/100 S.C.,SM, 25 km –   95,50 zł/szt. netto

Mediakonwerter 1Gb S.C.,SM, 1550 nm, 40 km – 332,50 zł/szt. netto

Mediakonwerter 1Gb S.C.,SM, 1550 nm, 20 km – 302,00 zł/szt. netto

Mediakonwerter 10/100/1000 S.C.,SM, 1550 nm, 80 km – 347,50 zł/szt. netto

Mediakonwerter 10/100/1000 S.C.,SM, 1550 nm, 60 km – 296,50 zł/szt. netto

Mediakonwerter 10/100/1000 S.C.,SM, 1550 nm, 40 km – 303,50 zł/szt. netto

Mediakonwerter 10/100/1000 S.C.,SM, 1550 nm, 20 km – 215,00 zł/szt. netto

Mediakonwerter 10/100/1000 S.C.,SM, 1310 nm, 60 km – 281,50 zł/szt. netto

Mediakonwerter 10/100/1000 S.C.,SM, 1310 nm, 40 km – 170,00 zł/szt. netto

Mediakonwerter 10/100/1000 S.C.,SM, 1310 nm, 20 km – 148,50 zł/szt. netto


Marker 3M

Krzyżakowy EMS 1255 1,8m - 26,50 zł/szt. netto


Cena promocyjna do wyczerpania zapasów(cena nie uwzględnia transportu).

więcej
do góry

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Więcej informacji na temat polityki dostępne w zakładce Polityka Bezpieczeństwa.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny